Hivatalos lett a Papolci FC kizárása

Fotó: Veres Nándor

A Román Labdarúgó Szövetség kizárta a bajnokságból a Papolci FC együttesét, és törölte őszi eredményeit.

Dobos László

2014. november 28., 18:272014. november 28., 18:27

2014. november 28., 18:352014. november 28., 18:35

A hivatalossá vált kizárást követően 12 csapatos maradt a labdarúgó 3. Liga 1. csoportja. Az új rangsor szerint a Sepsiszentgyörgyi Sepsi OSK a harmadik, az FK Csíkszereda a hetedik, a Zágoni FC pedig a tizedik helyről várja a tavaszi folytatást.

A bajnokság 2015-ben folytatódik. Az első tavaszi forduló műsora: Sporting Lieşti (Galați megye)–FK Csíkszereda (Hargita megye), Bákói Aerostar (Bákó megye)–Sepiszentgyörgyi Sepsi OSK (Kovászna megye), Știința Miroslava (Suceava megye)–Cetatea Târgu Neamţ (Neamț megye), Bucovina
Rădăuţi (Suceava megye)–CSM Paşcani (Iași megye) és Bucovina Pojorâta (Suceava megye)–Ceahlăul Piatra Neamț II csapata (Neamț megye). A Petrotub Roman (Neamț megye) és a Zágoni FC (Kovászna megye) szabadnapos. A Sporting Suceava (Suceava megye) csapata a rajt előtt visszalépett, a Papolci FC (Kovászna megye) együttesét pedig kizárták a bajnokságból.