Szoros meccs Csíkszentmártonban

Izgalmas mérkőzést játszottak hétvégén Csíkszentmártonban a Csík körzeti labdarúgó-bajnokság 8. fordulójában. A hazai együttes egy 91. percben lőtt góllal győzte le 3–2-re a csíkszentgyörgyieket.

Dobos László

2016. október 24., 18:382016. október 24., 18:38

2016. október 24., 19:082016. október 24., 19:08

A vendég Fiság csapata szerezte meg a vezetést Csíkszentmártonban, de a hazai együttes még a szünet előtt egyenlített. A második félidő közepén a házigazdák átvették a vezetést, de öt perccel a vége előtt a vendégek újra eredményesek voltak. Az Alcsík SE a 91. percben lőtte a győzelmet érő találatot, és ezzel a szentmártoniak felzárkóztak az élmezőnyhöz. Íme a 8. forduló eredményei.

Csík körzeti labdarúgó-bajnokság, 8. forduló, eredmények:
Alcsíki-csoport
Csíkszentmártoni Alcsík SE–Csíkszentgyörgyi Fiság 3–2 (1–1).
gólszerzők:
Fazakas Tihamér (43. perc), Császár Róbert (71.) és Tamás Levente (91.), illetve Bálint Ádám (3. és 85.).
Tusnádi Piliske–Csíkszentkirályi Borsáros 5–3 (0–2),
gólszerzők:
Pál Szilárd (47., 53. és 64.), Jakab Szilárd (66.), Vlăduț Bucur (81.), illetve Tánczos Alpár (22. és 44.), Boros Ádám (83.).
Csíkszentsimoni Szefite–Kozmási Komisz 4–2 (3–0),
gólszerzők:
Márton Hunor (1. és 20.), Tompos Szilárd (35.), Czikó Zsombor (51.), illetve Geréd Ferenc (66. és 73.).
Tusnádfürdői SE–Csíkszentimrei TE 3–0 (meg nem jelenés). A szentimreiek csak hat játékossal érkeztek meg a mérkőzés helyszínére.